Офіційний представник "Равіта Україна"

Huvitz

Офтальмологічне обладнання

Компанія Huvitz Co. Ltd. вже добре зарекомендувала себе на світовому ринку як виробник високоякісного офтальмологічного обладнання. Починаючи свою діяльність 20 років тому з розробки однієї моделі авторефкератометра і проектора знаків, на сьогоднішній день, компанія є одним зі світових лідерів у виробництві обладнання для оптометрії і первинної діагностики зору. В даний час модельний ряд продукції, що випускається дуже великий і може задовольнити потреби будь-якого сучасного діагностичного офтальмологічного кабінету. Виробничий концерн Huvitz має власний підрозділ по розробці оптичних технологій, а також виробництву промислових і медичних мікроскопів. Тому все обладнання, яке випускається під цим брендом, має свої власні запатентовані технології, які забезпечують високу якість і стабільні характеристики. Рік від року процес розвитку і розробки нових технологій набирає обертів, і компанія Huvitz випускає нові і нові моделі офтальмологічного обладнання. У 2016 році на міжнародній оптичної виставці MIDO у Мілані була представлена ​​нова серія 9000. До неї увійшли авторефкератометр HRK-9000A, диоптриметр HLM-9000, цифровий фороптер HDR-9000 і автоматичний верстат для бесшаблонної обробки лінз HPE-810. Всі новинки отримали високу оцінку професіоналів офтальмологів і оптометристів. Серед переваг нової моделі авторефкератометра слід виділити функцію перевірки суб'єктивної гостроти зору і функцію контролю за станом мейбомієвих залоз пацієнта. Контроль стану мейбомієвих залоз дає лікарю допоміжні дані для постановки такого діагнозу, як синдром сухого ока, а перевірка швидкості виділення слізної рідини допомагає в спостереженні за динамікою процесу, що відбувається в оці пацієнта і призначенні відповідного лікування.

Якщо розглядати нову модель диоптриметра HLM-9000, то тут можна відразу відзначити такий важливий фактор, як можливість перевірки лінзи на пропускання блакитного світла. Зараз ні для кого не секрет, що біло-блакитна складова видимого світлового спектру несе серйозне навантаження для очей людини, що веде спочатку до напруги зорової м'язи, а потім, як наслідок, до погіршення гостроти зору. В основному, мається на увазі видиме випромінювання від екранів моніторів, планшетів, смартфонів, а також світло ламп денного світла, біле світло фар зустрічних автомобілів тощо. Оскільки велика частина повсякденного оточення може представляти із себе джерело світла іменного цього спектра, то мати в активі окуляри з лінзами, які блокують біло-блакитний спектр скоро стане нагальною потребою. Лікарі і консультанти в оптичних салонах вже активно акцентують увагу споживачів на цій прихованій загрозі людському зору. У зв'язку з цим, наявність приладу, який може перевірити наявність в оптичній лінзі фільтра біло-блакитного випромінювання і продемонструвати це клієнтові вкрай необхідно. Іншою відмінною рисою нового диоптриметра є технологія вимірювання сили лінзи за допомогою датчика хвильового фронту Хартмана. Ця технологія дозволяє набагато точніше провести вимірювання, опираючись на більшу кількість точок, задіяних в процесі вимірювання. Що в результаті дає набагато точніші результати.

читати далі

Проривом року стала нова модель цифрового фороптера HDR-9000. Він став набагато тонше і зручніше свого попередника. Тепер фороптер має функцію нахилу до 45 градусів, що при перевірці гостроти зору поблизу дає пацієнтові відчуття комфортного читання. А це, в свою чергу, впливає на достовірність кінцевих результатів діагностики.

Загальна важлива перевага всієї вищевказаної серії офтальмологічного обладнання - це те, що весь модельний ряд може бути з'єднаний між собою за допомогою мережі wifi. Це дає можливість для швидкої передачі і обміну даними між приладами.

При повній відповідності продукції всім світовим стандартам якості, цінова політика південнокорейського виробника дуже лояльна і представляє безперечну перевагу для кінцевого споживача. Даний фактор є одним із запорук успіху компанії Huvitz на сучасному динамічному світовому ринку офтальмологічного обладнання.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу