Офіційний представник "Равіта Україна"

Новини

Другий Рефракційний Пленер у Києві

У жовтні 2018 року у Києві відбувся другий Рефракційний Пленер. Це масштабна подія у світі офтальмології зібрала в Українському Домі в два рази більше учасників, ніж у минулому році. Дякуємо організаторам такого заходу за відмінну організацію та насичену програму конференції. Всі два дні робота кипіла як в лекційних залах, так і в виставковому холі, де були представлені останні новинки в сфері фармацевтики та діагностичного обладнання.

Охорона здоров'я - 2018

Цього року виставка «Охорона здоров'я-2018» була відзначена проведенням семінару «Інновації офтальмології. Від науки до практики», організатором якого став Всеукраїнський Альянс офтальмологів. Багато емоцій та вражень від прекрасних спікерів, від спілкування з однодумцями і колегами.

Традиційні зустрічі офтальмологів в Одесі

Традиційно в кінці травня в м. Одеса проводиться конференція офтальмологів. Цього року відбувся "ХIV З'ЇЗД офтальмологів України" організований ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова ». Конференція включала в себе не тільки пленарні та секційні засідання, сателітні симпозіуми, стендові доповіді, а й виставку офтальмологічного обладнання, сучасних лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Субота 21 квітня була відзначена проведенням офтальмологічного заходу нового формату у м. Вінниця, на базі місцевого медичного університету імені М. І. Пирогова, а саме Refraction Day.

Березень у Києві закінчився науково-практичної офтальмологічної конференцією з міжнародною участю Ophthalmic Hub. Протягом двох днів Конференц-центр готелю Ramada Encore Kiev був місцем концентрації офтальмологів з усієї України. Дуже приємно, що медицина, зокрема офтальмологія, динамічно розвивається. На таких заходах підіймаються важливі питання, актуальні теми, де кожен лікар має можливість отримати нові знання та відповіді на хвилюючі питання.

Міжнародна Оптична Виставка в Італії

У Мілані з 23 по 25 лютого пройшла щорічна міжнародна оптична виставка MIDO, яка надає шанс відвідувачам особисто дізнатись більше про новинки в області офтальмології та оптометрії та познайомитись з новими колекціями оправ та сонцезахисних окулярів.

Днями в UBI Fashion Center у Київі пройшла спеціалізована оптична виставка "Міжнародна Індустрія Оптики 2018". Програма включала в себе не тільки семінари, лекції, виставкові заходи, а й шоу-показ сонцезахисних оправ нових колекцій.

Конференція клініки «АЙЛАЗ»

25 листопада відбулася конференція офтальмологів, яка була приурочена до відкриття нового приміщення клініки "Айлаз". Завдяки запрошеним іноземним спікерам програма була дуже щільною, лекції пізнавальні, а тематика надзвичайно актуальною. Приємно відзначити, що понад 500 офтальмологів з різних міст України відвідали конференцію "Сучасна офтальмологія. Досягнення та протиріччя".

Захистимо право дитини бачити!

"Захистимо право дитини бачити!" Саме під таким гаслом пройшла неділя 5 листопада. В ТРЦ Art Mall відбулась акція, де всі бажаючі могли безкоштовно перевірити зір своїм діткам та отримати консультацію від провідних офтальмологів Києва. Наша компания залюбки допомогла організаторам акції, надавши авторефкератометри HUVITZ HRK-7000.

КОНФЕРЕНЦІЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ У КИЇВІ

У другій половині жовтня Київ зібрав офтальмологів, дитячих офтальмологів та оптометристів з усієї України. Приводом стала науково-практична конференція «Рефракційний Пленер '17».

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу