Офіційний представник "Равіта Україна"

Традиційні зустрічі в Одесі

Традиційні зустрічі в Одесі
Традиційні зустрічі офтальмологів в Одесі

Традиційно в кінці травня в м. Одеса проводиться конференція офтальмологів. Цього року відбувся "ХIV З'ЇЗД офтальмологів України" організований ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова ». Конференція включала в себе не тільки пленарні та секційні засідання, сателітні симпозіуми, стендові доповіді, а й виставку офтальмологічного обладнання, сучасних лікарських засобів та виробів медичного призначення.

На нашому стенді була представлена ​​широка лінійка обладнання Huvitz. Оптико-когерентний томограф HOCT-1F, авторефкератометр HRK-9000A, безконтактний пневмотонометр з пахіметром HNT-1P, щілинна лампа HS-5000 з системою фото-відео реєстрації зображення та багато іншого.

Справжньою окрасою стенду став авторефкератометр HRK-9000A, який надає можливість отримання точних показань об'єктивної та суб'єктивної рефракції. Більш того, в цьому приладі є унікальний режим дослідження стану мейбомієвих залоз і функція перевірки швидкості розриву слізної рідини. Ще однією важливою перевагою є можливість бездротового з'єднання в єдину систему по мережі wi-fi з іншими приладами. Можна підключити такі моделі, як проектор знаків HCP-7000, діоптриметр HLM-9000 та фороптор HDR-9000 для простої та швидкої передачі даних через загальну Wi-Fi мережу.

Дякуємо організаторам за високий рівень заходу, а нашим гостям за проявлений інтерес.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу