Офіційний представник "Равіта Україна"

Офтальмологічне обладнання

Купити офтальмологічне обладнання Huvitz

Якщо говорити про процес діагностики зору, про перевірку гостроти зору, то питання про вибір бренда офтальмологічного обладнання піднімається сам собою. Для здійснення якісної діагностики необхідно купити офтальмологічне обладнання для лікаря. В даному випадку, однозначно, потрібно звернути увагу на офтальмологічне обладнання, вироблене корейською компанією Huvitz. Маючи багаторічний досвід виробництва і власний відділ інноваційних розробок, ця, вже добре відома в усьому світі компанія, активно поглинає офтальмологічний ринок США та Європи. Не секрет, що багато іменитих брендів користуються розробками та виробничими потужностями Huvitz для того, щоб представляти їх обладнання під своїм брендом. Насправді, це велика честь, тому що даний факт є показником високої довіри до Huvitz Co.Ltd., як до розробника та виробника.

Наша компанія, будучи офіційним дистриб'ютором та уповноваженим представником Huvitz на території України, зі свого боку дає додатковий рік гарантії на офтальмологічне обладнання, підтверджуючи високий рівень якості бренду Huvitz.

Для споживача питання де купити офтальмологічне обладнання високої якості коштує дуже гостро. Зробити правильний вибір, який відповідає всім вимогам, поставленим перед діагностичним офтальмологічним кабінетом - одна з головних задач власника бізнесу.

Компанія Huvitz виробляє весь спектр діагностичного офтальмологічного обладнання, який відповідає світовим стандартам, прийнятим в офтальмології. Авторефкератометр бренду Huvitz спроектовані та розроблені за власними технологіями зняття показань об'єктивної рефракції. Щілинні лампи Huvitz моделей HS-5000/5500 та моделей з розширеним полем огляду HS-7000/7500 відповідають найвищим світовим стандартам в області оптики і мають багато позитивних відгуків від професійних користувачів. Проектор знаків Huvitz мають русифіковані таблиці!

 

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу