Офіційний представник "Равіта Україна"

Авторефкератометри

Авторефкератометр Huvitz

Зламати зір легко. Перегляд фільму, перенапруга за тривалим читанням, а також будь-яка довга напруга очної м'язи може привести до порушення зору. А ось відновити зір набагато важче. Це гімнастика для очей, операції, спеціальне харчування. Можна піти іншим шляхом, скористатися контактними лінзами або окулярами. Це не вирішить проблему в цілому, але сучасне життя не чекає, і такий варіант рішення, швидкий, практичний, використовує дуже багато людей. Але, якщо з окулярами, як одним з інструментів корекції зору, багато хто з нас знайомий, то у випадку з контактними лінзами справа буде трохи складніше. Розрахувати контактну лінзу для ока набагато важче, ніж розрахувати лінзу для окулярів. Лінза впритул контактує з оком, і невелика похибка або недолік може обернутися дуже великими проблемами. Напевно все натирали ноги незручним взуттям. Тут ситуація схожа, тільки це не нога, а крихке око. На щастя, вже існує досить широкий спектр обладнання, що допомагає швидко і точно розрахувати параметри лінзи для ока. Звичайно, для цього потрібна не тільки математика, а і точні вимірювальні прилади, відповідні зразки і відпрацьовані алгоритми. Такі прилади носять назви: аторефкератометр і авторефрактометр. В їх спектр завдань входить дослідження ока пацієнта, і в деякому сенсі розрахунок і видача рекомендацій щодо подальшого лікування.

Авторефрактометр і авторефкератометр - в чому різниця?

Авторефкератометр використовують для проведення кератометрії. Це аналіз кривизни передньої поверхні рогівки при підборі і визначенні сили контактних оптичних лінз. Також він допомагає оцінити око під посадку контактної лінзи і розрахувати параметри лінзи під конкретне око. А також для своєчасного виявлення такой хвороби очей, як кератоконус (конічне випинання рогівки).

читати далі

Авторефрактометр здійснює рефрактометрію ока - це аналіз оптичних властивостей людського ока з метою з'ясування таких аномалій, як гіперметропія, міопія, або астигматизм.

Є багато фірм, є багато моделей, свої можливості, опції, переваги, недоліки. Вийшовши в інтернет-пошуковик, можна виявити велику різноманітність пропозицій. Розглянемо модельний ряд авторефкератометрів компанії Huvitz - HRK-9000A, HRK-8000A, HRK-7000, HRK-7000A. Що ці прилади можуть? А точніше, як саме вони розвантажать лікаря, як дозволять зосередитися на самому пацієнті і лікуванні, не забиваючи увагу проміжними даними вимірів і аналізу. Погодьтеся, що в тонких вимірах і роботах, де точність грає першорядну роль, а завдання оцінки очей, безумовно, до такої належить, більшу частину роботи краще перенести з людини на автомат. Авторефрактометр або авторефкератометр нехай вимірює і вважає, а людина думає.

Сучасний авторефкератометр здатний виміряти топографію рогівки ока, має можливість зняття показань при катаракті, обстежити кришталик, по суті, побудувати тривимірну модель ока. Рефрактометр купити дуже просто. Досить набрати в пошуковику слова Авторефкератометр ціна або авторефрактометр ціна і вийде багато різних пропозицій. Тому якщо поставити собі за мету купити авторефкератометр високої якості, то досить буде всього лише зателефонувати постачальнику обладнання і отримати необхідну консультацію з цього питання.

Зараз можливості приладів Huvitz далеко відійшли від своїх ручних побратимів та інших виробників. Вище чутливість датчиків, більше принципів аналізу, з'явилися додаткові режими роботи. Для порівняння можна сказати, що ця техніка еволюціонувала так само, як пейджер виріс до IPhone. Краще вибирати авторефрактометр ціна якого включає післяпродажне обслуговування і навчання. А якщо в кабінеті лікаря є інші прилади Huvitz, то краще рефрактометр купити з уже встановленим програмним забезпеченням, яке допомагає пов'язати цей прилад з іншими в єдину мережу.

Візьмемо модель HRK-8000A і оцінимо її не як професійний лікар-офтальмолог, а як оператор зручного інструменту. Порадував кольоровий семідюймовий екран. Той, хто пропрацював користувачем будь-яких вимірювальних установок в областях мікроскопії і не тільки, знає, як часом не вистачає поворотного кольорового екрану. І його наявність вже великий плюс. При спілкуванні з пацієнтом не зайвою буде можливість швидкого та безшумного друку. Одна справа, дані в цифрах на екрані монітора, і зовсім інше, в руці перед очима, не відволікаючись від спілкування з пацієнтом, відразу після вимірювання. Думаю, що магія роботи досвідченого лікаря знайома всім. Треба заспокоїти пацієнта, підтримати його увагу, зрозуміти стан, причини захворювання, іноді людина просто хоче розповісти наболілу проблему. Вид сучасного автоматизованого обладнання заспокоює. Якщо до нього додати досвідченого фахівця - оператора, пацієнт уже на порозі кабінету повірить в своє одужання.

Також, такі зручні знахідки значно знижують стресове навантаження на самого лікаря. Зворотною стороною багатофункціональності є інтерфейс управління. За аналогією з телефоном можна сказати, що ви не будете користуватися ним як фотоапаратом, якщо кнопка запуску буде на десятій сходинці внутрішнього меню. Так і тут. А будь-яке обладнання, яке виробляється компанією Huvitz, перш за все, інтуїтивно зрозуміло в використанні. Це не тільки зовнішнє оформлення зі зручним розташуванням системи управління, а й точне програмне забезпечення, в результатах обчислень якої не важко розібратися.

Рефрактометр -  діагностика зору та визначення рефракції

Рефрактометр має значення першорядної важливості в списку офтальмологічного обладнання, необхідного для оснащення кабінету лікаря-офтальмолога. Від точності зняття показань, від якості його оптичних характеристик залежить подальший хід обстеження і постановка вірного діагнозу. Рефрактометр на сьогоднішній день являє собою складний набір різних автоматичних функцій, таких як зняття показань кератометрії, кератоперіферіі та багатьох інших. Без нього не обходиться жодна поліклініка або діагностичний кабінет. Використання рефрактометра в процесі підбору окулярів або контактних лінз в кілька разів скорочує час підбору та у багато разів підвищує точність одержуваного пацієнтом рецепта.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу