Офіційний представник "Равіта Україна"

Диоптриметри

Діоптриметр

В даний час на оптичному ринку існує великий асортимент різноманітних моделей диоптриметрів - від найпростіших модифікацій до ультрасучасних. Старі варіанти окулярних диоптриметрів поступово виходять з ладу і їм на зміну приходять нові цифрові прилади. Автоматичні диоптриметри представляють собою комплекс з безліччю функцій, які покликані максимально спростити життя співробітникам магазину оптики. Цим пристроєм користуються всі співробітники без винятку: лікарі для визначення диоптрійності старих очок пацієнта, майстри-оптики в процесі виготовлення окулярів, продавці-консультанти використовують його для демонстрації клієнтові того, що окуляри зроблені точно відповідно до рецепту.

Розглянемо базові функції цифрового диоптриметра на прикладі моделі HLM-9000 Huvitz. На сьогоднішній день це одна з найбільш високотехнологічних моделей, що відповідає всім тенденціям оптичного ринку. По-перше, технологія визначення сили лінзи заснована на принципі датчика Хартмана-Шака, що у багато разів підвищує точність. Це безсумнівна перевага даної моделі перед своїми конкурентами. Більш того, HLM-9000 має функцію вимірювання пропускання блакитного спектру видимого світла. У зв'язку з тим, що багато виробників оптичних лінз стали виробляти лінзи зі спеціальним покриттям, блокуючим видимий блакитний спектр (покриття за типом blue-control), то виникла потреба в приладі, який би перевіряв і демонстрував кінцевому споживачу наявність даного покриття на лінзі. Завдяки такій функції HLM-9000 допомагає просуванню якісних лінз в салоні оптики.

читати далі

Також даний автоматичний диоптриметр має можливість бути з'єднаним в єдину рефракційну мережу з авторефкератометром Huvitz і цифровим фороптором Huvitz по бездротовій мережі wi-fi, утворюючи повністю автоматизований комплекс.

Наявність вбудованого термопринтера дає можливість роздруківки результатів для клієнта. Це прекрасна можливість підтвердження якісно виконаного замовлення і дотримання всіх технічних параметрів.

Діоптриметр має можливість з'ясувати рівень пропускання ультрафіолету в оптичних лінзах, а також функцією вимірювання міжцентрової відстані в готової оправі замовника.

Сучасний автоматичний диоптриметр Huvitz швидко і з високою точністю вимірює силу прогресивних мультіфокальних оптичних лінз, а також визначає силу циліндра і вісь астигматизму.

Так само, як і все обладнання Huvitz, всі цифрові диоптриметри Huvitz мають дворічну гарантію, що служить підтвердженням високої якості приладу і відмінного сервісу з боку дистриб'ютора.

 

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу