Офіційний представник "Равіта Україна"

Фороптори

Фороптер HUVITZ

Цифровий фороптор (або по-іншому, фороптера) - це відносно «молодий» представник спектра офтальмологічного обладнання та устаткування для кабінету оптометриста. Цей прилад функціонально замінює пробну оправу і служить для визначення суб'єктивної рефракції і підбору окулярів. Якщо в пробної оправі пацієнт відчуває себе не завжди зручно, то автоматичний фороптор забезпечує повний комфорт, як для самого пацієнта, так і для лікаря-офтальмолога.

Розглянемо базові відмінності фороптора офтальмологічного від пробної оправи і навіть від його попередника - механічного фороптора на прикладі моделі HUVITZ HDR-9000. Адже механічний фороптор - це, по своїй суті, трохи більше вдосконалена пробна оправа. Тоді як цифровий фороптор - це абсолютно нове слово в області оптометрії. Він являє собою електронний прилад, який може бути з'єднаний в єдину рефракційну систему HUVITZ (за допомогою кабелю або по бездротовій мережі wi-fi). На фороптор можуть бути передані дані з диоптриметра (інформація про стари окуляри пацієнта), а також з авторефкератометра (дані об'єктивної рефракції пацієнта). Узагальнюючи і аналізуючи всю отриману інформацію, лікар може з більшою часткою впевненості і, скоротивши час обстеження, підібрати засоби корекції зору з урахуванням попереднього рецепта. В цьому випадку можна уникнути дискомфорту при звиканні до нових окулярів, а також врахувати дані рефрактометрії.

читати далі

З'єднання з проектором знаків HUVITZ, з такими моделями, як ССР-3100 або НСР-7000, дозволяю використовувати всі переваги підбору окулярів за допомогою спеціальних вбудованих таблиць і тестів. Управління фороптором відбувається за допомогою спеціальної панелі управління, яка має форму ноутбука. Вона русифікована і оснащена набором питань-підказок, які допомагають офтальмологу або оптометристу при проведенні обстеження. Ставлячи питання, які спливають кожен раз при виборі того чи іншого тесту, лікар може швидше орієнтуватися і розуміти, чи має місце недокоррекція, або перекоррекція, а також прихована косоокість і тому подібні аномалії зору.

Вбудований термопринтер здатний роздрукувати повністю всю інформацію, починаючи зі старого рецепту, дані об'єктивної рефракції і дані суб'єктивної рефракції. Все це дає пацієнтові повну картину, виходячи з особливостей власного зору.

Автоматичний фороптор має великий набір пробних лінз, дуже тонких за своєю будовою і комфортних для пацієнта. Такі лінзи мають дуже м'який режим зміни, таким чином не викликаючи дискомфорт і головні болі при підборі окулярів. Якщо лікарю-офтальмологу в процесі обстеження необхідно поставити цілий набір лінз одночасно (сферу, циліндр, призму, поляризаційний фільтр та ін.), то все це можливо здійснити лише кілька разів натиснувши на клавіші на панелі управління фороптором. Зміна лінз відбувається з м'якою оклюзією, швидко та безшумно.

У той час, коли пацієнт дотримує правильного положення корпуса, на фронтальній частині фороптор горить синім кольором логотип HUVITZ. Тому лікарю немає необхідності постійно перевіряти посадку пацієнта і положення його корпуса.

Всі ці перераховані вище переваги, і ще багато інших, які не увійшли в даний опис, надають лікарю-офтальмологу величезний спектр можливостей при обстеженні і виписці коректного рецепта на засоби корекції зору.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу