Офіційний представник "Равіта Україна"

Проектори знаків

Проектор знаків офтальмологічний

Які функції виконує в кабінеті лікаря-офтальмолога або оптометриста такий прилад, як проектор знаків? Багато хто звик, заходячи в кабінет офтальмолога, бачити звичну паперову табличку з давно знайомими буквами і дитячими картинками. Тепер же, перебуваючи на прийомі у лікаря, часто можна побачити проектор, який функціонує за допомогою пульта дистанційного керування і демонструє таблиці з великою кількістю різноманітних тестів. Компанія HUVITZ випускає дві моделі таких приладів - це ССР-3100 та НСР-7000. Принципова відмінність між двох моделей - наявність різних джерел освітлення. У моделі ССР-3100 - це галогенна лампочка, яка дає м'яке жовте світло, а в моделі НСР-7000 - це світлодіод, що забезпечує чіткий контрастний потік білого світла. У зв'язку з цим існують різні думки лікарів-офтальмологів - яке джерело освітлення краще. Модель НСР-7000 має більше переваг, тому що робочий ресурс світлодіодного освітлювача набагато вище і розрахований на дуже велику кількість годин, а зображення, яке формує проектор знаків НСР-7000 набагато чіткіше і контрастніше. Однак, в той же час, є думки про те, що жовте світло набагато фізіологічніше і комфортніше для очей пацієнта. Тут думки розходяться і вибір про те який купити проектор знаків залишається за конкретним лікарем-офтальмологом.

Безсумнівною перевагою проекторів знаків HUVITZ є наявність русифікованих таблиць для перевірки гостроти зору.

читати далі

Спеціальний екран, який йде в комплекті з обома моделями, має специфічне покриття, яке відображає поляризаційні тести. Це важлива перевага, яку оцінить будь-який професіонал в області оптометрії. При наявності поляризаційних фільтрів, можна проводити різноманітні тести, які дають лікарю великий обсяг додаткової інформації. Сорок одна вбудована таблиця також спрямована на всеосяжний якісний процес тестування і перевірки гостроти зору пацієнти. Набір різноманітних тестів дає лікареві можливість провести перевірку правильності підбору засобів корекції зору.

Можливість підключення проектора знаків HUVITZ в єдину систему з такими приладами як цифровий фороптор HUVITZ і авторефрактометр HUVITZ, дають лікарю в розпорядження сучасний офтальмологічний комбайн, дані якого точніше відображають повну картину аномалій рефракції пацієнта. Однак, лікар ще може скористатися даними з бібліотеки зображень, які в доступній формі показують пацієнту особливості будови його ока, а також інші корисні наочні матеріали, які використовуються оптометристом в спілкуванні з пацієнтом.
Не можна обійти стороною і різницю в дизайні обох приладів. Проектор знаків НСР-7000 має більш сучасний ергономічний корпус чорно-білого кольору, який ефектно впишеться в подібний дизайн кабінету офтальмолога. Тоді як модель ССР-3100 має класичні обтічні форми спокійного сірого кольору і буде доречний в будь-якому інтер'єрі.
Купити проектор знаків можна звернувшись до офіційного дистриб'ютора HUVITZ в Україні, компанії «Равіта Україна».

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу