Офіційний представник "Равіта Україна"

Робоче місце офтальмолога

Робоче місце лікаря офтальмолога

Що мається на увазі, коли ми читаємо фразу «робоче місце офтальмолога»? Звичайно, відразу виникає в голові таке поняття, як «комфорт» та «ергономіка». І це однозначно так. Сучасне місце лікаря повинно відповідати багатьом завданням, які ставить перед ним процес функціональної діагностики зору. По-перше, це можливість розміщення декількох приладів, таких як щілинна лампа, авторефкератометр, фороптор офтальмологічний, проектор знаків. Деякі робочі місця мають здатність розташувати до п'яти різних пристроїв. Такий офтальмологічний комбайн дає безпрецедентні переваги для працюючого на ньому лікаря-офтальмолога. Це скорочення часу проведення обстеження, забезпечення точності тестування, а також підвищення престижу медичного закладу в очах пацієнтів. Адже якісне професійне медичне обладнання ніколи не залишається непоміченим. В даний час робоче місце офтальмолога купити має сенс тоді, коли в клініці або в оптиці виникає потреба в модернізації кабінету офтальмолога. Сучасне робоче місце істотно заощаджує простір і дає можливість встановити ще якесь додаткове обладнання чи меблі в кабінеті.

читати далі

На які характеристики треба звертати увагу при виборі даного продукту? Для цього необхідно визначитися з набором офтальмологічного обладнання, яке потрібно на нього встановити. Щодо цього має бути прийнято рішення про придбання тієї чи іншої моделі. Є прості моделі, які, за своєю суттю, нічим не відрізняються від звичайного приладового столика, яке поєднане з кріслом. Дорожчі, а значить і більш якісні робочі місця пропонують можливість розміщення декількох приладів. Так, наприклад, робоче місце офтальмолога HUVITZ модель HRT-7000 має електричний важіль для фороптора, який може рухатися в двох площинах за допомогою електроприводу. А також стільницю типу «слайдер», яка з'їжджає в бік разом зі встановленим на ньому приладом. Ці функції покликані забезпечувати зручність при підборі засобів корекції зору.

Деякі моделі мають додаткові ящики для установки пробного набору лінз на 266 штук. Якщо говорити про робоче місце HUVITZ, то дуже великою перевагою є те, що, купуючи також комплект офтальмологічного обладнання цього ж бренду, можна сформувати офтальмологічний комбайн, який буде коректно з'єднаний воєдино за допомогою правильно встановлених всередині систем електричних дротів. А це, в свою чергу, дає гарантію тривалої роботи всього комплексу без технічних проблем та помилок.

Рекомендовано для установки на робоче місце HRT-7000: авторефкератометр HRK-7000 або HRK-8000, щілинні лампи HS-5000 або HS-7000, цифровий фороптор HDR-7000 і проектор знаків CCP-3100 або HCP-7000.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу