Офіційний представник "Равіта Україна"

Щілинні лампи

Щілинні лампи

В даний час жодна офтальмологічна клініка, жоден діагностичний кабінет лікаря-офтальмолога не обходиться без щілинної лампи. Це той прилад, який є незамінним помічником на всіх етапах обстеження - від первинної діагностики до оперативного втручання. Сучасна щілинна лампа має можливість установки додаткових пристроїв, таких як апланаціний тонометр, хірургічний лазер, система управління зображенням або адаптер для фотокамери. Всі ці прилади в комплексі дають офтальмолога можливість для проведення повного спектра діагностичних і оперативних процедур. Багато кабінетів офтальмолога мають кілька щілинних ламп для різних процедур і маніпуляцій.

Щілинні лампи Huvitz відповідають найвищим вимогам світових стандартів і стоять в одному ряду з відомими світовими виробниками. Моделі серії HS оснащені сучасною оптикою, що забезпечує чіткість і яскравість об'єкта, що спостерігається. Багато лікарів відзначають комфорт роботи на цих щілинних лампах, а також широкий кут огляду. Компанія Huvitz пропонує систему управління зображенням HIS-5000, яка забезпечує високу якість зображення, а також формування і зберігання бази даних пацієнтів. І система фото/відеофіксації зображення і DSLR-адаптер під фотоапарат, всі вони комплектуються програмним забезпеченням для створення і управління базою даних пацієнтів. Це дозволяє зберігати знімки і відео даних обстеження і вести спостереження за динамікою змін, що відбуваються в очах пацієнта. Більш того, є можливість демонструвати самому пацієнту знімки і пояснювати необхідність здійснення тих чи інших маніпуляцій або оперативних втручань. Це в значній мірі підвищує довіру пацієнта до лікаря і сприяє розумінню пацієнтом поставленого діагнозу.

Компанія-виробник Huvitz пропонує два варіанти освітлювача у щілинних ламп. Це звичне загальноприйняте галогенове освітлення, а також, як альтернатива, світлодіодний освітлювач. Галогенова лампа має тепле жовте світло, більш комфортне як пацієнту, так і лікарю. Однак, більш холодний, білий світ світлодіодного освітлювача дає більшу чіткість і контрастність зображення, що, в свою чергу, є перевагою для отримання реальної картини, об’єкта що спостерігається. Ще однією перевагою світлодіодного освітлювача щілинної лампи можна вважати його мале енергоспоживання і довгий термін служби. Тому при виборі освітлювача щілинної лампи, потрібно уважно вивчити всі плюси і мінуси того чи іншого освітлювача і зробити вибір, який відповідає конкретним запитам замовника.
При прийнятті рішення купити щілинну лампу необхідно враховувати можливість вибору варіанту розташування освітлювача: верхнього або нижнього. Якщо говорити про покоління лікарів радянської школи офтальмології, то тут більше популярні лампи з нижнім освітлювачем. Тоді як в Європі частіше використовуються щілинні лампи з верхнім освітлювачем. Тому тут немає загальноприйнятої думки про розташування освітлювача, а залежить від індивідуальних звичок кожного фахівця окремо.

Щілинні лампи Huvitz в своєму асортименті мають моделі як з верхнім, так і з нижнім освітлювачем. Однак, необхідно зазначити, що набагато більша кількість ламп продається саме з верхнім освітлювачем, що говорить про сучасну європейську професійну орієнтацію українських лікарів-офтальмологів.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу