Офіційний представник "Равіта Україна"

Тонометри

Пневмотонометр безконтактний

Правильне вимірювання внутрішньоочного тиску - це запорука коректної постановки діагнозу і призначення подальшого курсу лікування. Тому питання якості тонометра внутрішньоочного тиску далеко не пусте і вимагає ретельної підготовки перед його придбанням. Купити тонометр на сьогоднішній день не є великою проблемою. Однак слід звертати увагу на велику кількість різних функцій, які характеризують даний прилад. По-перше, потрібно розуміти, для яких цілей потрібен тонометр - для скринінгу з великою кількістю пацієнтів або вже для поглибленого обстеження глаукоматозних пацієнтів з отриманням дуже точних результатів тонометрії. От саме в першому випадку необхідно звернути увагу на безконтактний пневмотонометр, який відповідає зазначеним вище вимогам найкращим чином.

Що важливо враховувати при виборі безконтактного офтальмологічного тонометра? Однозначно, репутацію компанії-виробника і репутацію самого бренду. Хороший виробник забезпечує високий рівень сервісної гарантійне та післягарантійне підтримки своєї продукції. Наша порада зупинити свій вибір на пневмотонометрі HNT-7000. Компанія Huvitz вважає своїм пріоритетом забезпечення повноцінним і максимально оперативним сервісом своїх дистриб'юторів, а як наслідок, і клієнтів по всьому світу. Безконтактний пневмотонометр, такий як HNT-7000, повинен мати кілька режимів зняття показань: повністю автоматичний, напівавтоматичний і ручний. В автоматичному режимі тонометр може знімати вимірювання практично без участі лікаря. Доктору потрібно лише проконтролювати правильну посадку пацієнта і натиснути кнопку СТАРТ. Далі процес буде проходити автоматично. При необхідності, в кінці обстеження, результати вимірювання можна роздрукувати на вбудованому принтері. Ручний і напівавтоматичний режими використовуються рідше, але вони, при необхідності, дають можливість скорочення часу обстеження. Це відіграє істотну роль при масових скринінгових обстеженнях.

читати далі

Окремо хочеться відзначити деякі функції тонометра, які дають лікарю-офтальмологу комфорт в роботі з пацієнтом. Наприклад, це функція пробного старту, коли перед зняттям показань пацієнт, приклавши палець до сопла, може відчути силу повітряного пострілу. Це важливо для первинних пацієнтів, для яких процес зняття показань незнайомий, і він може відчувати хвилювання і легкий стрес перед першим обстеженням. Ця функція і служить для зняття такої напруги, що, в свою чергу, підвищує ступінь довіри пацієнта лікаря.

Не останню роль відіграє і сучасний ергономічний дизайн корпусу тонометра Huvitz. Він зможе вдало вписується в будь-який інтер'єр кабінету офтальмолога, а також доповнити вже існуючий набір обладнання.

Для роботи на пневмотонометрі не потрібно ніякого спеціального складного навчання. Знімати показання внутрішньоочного тиску може середній медичний персонал будь-якої поліклініки або лікарні. Він дуже простий і зручний у використанні.

Загальноприйнятий термін гарантійного обслуговування на офтальмологічне обладнання - 1 рік. На безконтактні тонометри Huvitz такий період становить 2 роки, що служить непрямим підтвердженням високої якості і надійності даного приладу.

Якщо дані внутрішньоочного тиску викликають у офтальмолога підозри в наявності глаукоми, то тоді вже необхідно розглядати питання придбання апланаційного тонометра HT-5000 Huvitz, який заснований на принципах зняття показань по Гольдману, що є «золотим стандартом» оптометрії.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу