Офіційний представник "Равіта Україна"

hnt-7000-3
hnt-7000-2

HNT-7000

Модель знята з виробництва


Повністю автоматичний режим зняття показань. Наявність функції компенсації товщини рогівки.

Особливості безконтактного тонометру HNT-7000

Режим повністю автоматичного вимірювання

Необхідне натискання всього однієї кнопки для налаштування, фокусування, зняття показань правого і лівого ока.

HNT 7000 1

Система контролю тиску

Система контролю тиску повітря збільшує комфорт пацієнта, автоматично регулюючи тиск після зняття першого вимірювання.

HNT 7000 2

Компенсація товщини рогівки

Для більш точної тонометрії, можна вказати дані товщини рогівки для її компенсації та уточнення значень.

HNT 7000 3

5.7 дюймовий сенсорний РК екран

РК екран з високою роздільною здатністю і регулюванням нахилу від 0 до 90 градусів дає зручність в роботі незалежно від положення.

HNT 7000 4

Безпечний режим

Сенсор безпеки не допустить контакту з переніссям або оком пацієнта.

HNT 7000 5

Тонометр внутрішньоочного тиску HNT-7000

Безконтактний тонометр дуже зручний і функціональний прилад. Для великого числа пацієнтів самим підходящим методом для вимірювання внутрішньоочного тиску є безконтактна тонометрія. Тонометр внутрішньоочного тиску - при запальних захворюваннях ока це кращий метод для вимірювання офтальмотонуса. Страх пацієнта перед торканням рогівки допомагає подолати безконтактна тонометрія, пацієнту не потрібно закрапувати краплі з анестетиком або використовувати барвники, що виключає ризик появи алергії у пацієнта. Цей метод дозволяє за пару хвилин отримати готовий результат вимірювань і заощадити час лікаря. Пневмотонометри допомагають здійснювати безконтактне та безболісне вимірювання тиску.

У поліклініці та лікарні для роботи офтальмолога дуже зручний у використанні безконтактний тонометр внутрішньоочного тиску. Наприклад, для вимірювання тиску по опіру рогівки ока, використовують безконтактний офтальмологічний тонометр HNT-7000. За допомогою приладу регулюється тиск повітряного струменя, цей процес вимірювання можна проводити в автоматичному, ручному і напівавтоматичному режимі. Безконтактний тонометр внутрішньоочного тиску - це точність і надійність.

В процесі огляду офтальмолог в центр візирного квадрата поміщає точку, вона відбивається від ока, і фокусує її, поки не з'явиться чітке зображення. Позицію для максимально точного виміру апарат вибирає автоматично. Кожен завмер займає всього 4 мсек. Робота приладу не викликає у пацієнта ніяких неприємних відчуттів (він відчуває тільки слабкий потік повітря кімнатної температури на поверхні рогівки). У разі необхідності, якщо пацієнт перший раз має певні побоювання щодо сили повітряного потоку з сопла тонометра, то оператор може запропонувати скористатися функцією пробного пострілу. Пацієнт прикладає долоню до сопла і відчуває силу пострілу на долоні перед тим, як лікар зніме показання внутрішньоочного тиску. Результат тесту висвічується на екран. Завдяки удосконаленню програмних алгоритмів і мікросхем кожна нова модифікація приладу дозволяє отримувати результат швидше і з більшою точністю. Серію вимірів тиску безконтактний тонометр робить автоматично, після чого виводить на дисплей середнє число для кожного ока (вимірювання в діапазоні 0-60 мм р.с.). Зовнішні фактори на результат не впливають, що дозволяє отримувати тільки точні показники і вести хронометричні записи за станом пацієнта. Останні моделі мають функцію самоконтролю і додаткового захисту від невдалих замірів (наприклад, через запиленого об'єктива або моргання пацієнта): тонометр внутрішньоочного тиску самостійно виявляє некоректні виміри і поміщає сумнівний результат в дужки.

читати далі

Пневмотонометр безконтактний HNT-7000 Huvitz

Якщо вибрати основне достоїнство безконтактного тонометра автоматичного, то це, без сумніву, зручність у роботі. Багато офтальмологів віддають перевагу даної моделі тільки за його можливість повної автоматизації процесу зняття показань внутрішньоочного тиску. При всіх рівних технічних характеристиках приладів, які представлені на ринку, безконтактний офтальмологічний тонометр Huvitz має велику перевагу в поєднанні таких факторів, як ціна і якість. На сьогоднішній день в даному сегменті він не має собі рівних. Наявність функції автопошука зіниці дуже полегшує роботу лікаря-офтальмолога. В даному випадку, лікар може бути впевнений у комфортній роботі і в точності зняття показань.

Безконтактний тонометр ціна якого включає витратні матеріали, такі як папір для підборідника, безсумнівно, має додаткову привабливість для клієнта. Також постачальники можуть пропонувати інші додаткові бонуси для своїх покупців. Так, наприклад, компанія «Равіта Україна» надає додатковий рік фірмової гарантії від постачальника плюс до гарантії виробника. Впевненість клієнта в повній надійності придбаного устаткування, в наявності гарантійного та післягарантійного обслуговування, у можливості максимально швидко отримати необхідну консультацію з питань або проблем - все це в кінцевому підсумку формує вибір покупця стосовно постачальника, у якого необхідно придбати те чи інше обладнання. Повне розуміння всіх необхідних завдань, які стоять перед медичною установою також допомагають у розумінні ситуації за вибором приладу потрібної моделі і конфігурації.

 

Тип Безконактний
Діапазон вимірювання 0 ~ 60 мм рт.ст.
Крок вимірювання 1 мм рт.ст.
Робоча відстань 11 мм від сопла
Метод вимірювання
  • Автоматичний (перехід з правого на ліве око, центрація, фокусировка, постріл).
  • Полуавтоматичнй (центрація, фокусировка, постріл).
  • Ручний
Інтерфейс RS232C
Дисплей 5.7” кольоровий TFT РК-дисплей (кут нахилу 0 ~ 90°)
Принтер Термопринтер
Параметри живлення Змінний струм 100 ~ 240 В, 50/60 Гц
Габарити принтера 63 х 44 х 29 мм
Енергоспоживання 80 ВА
Діапазон переміщень Вперед / назад: 40 мм, вліво / вправо: 90 мм, вгору / вниз: 30 мм
Габарити 462 х 294 х 510 мм
Маса 20,5 кг

 

 

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу