Офіційний представник "Равіта Україна"

Верстати для обробки лінз

Верстати для обробки лінз

Розвиток технологій верстатів для обробки лінз йде все швидше й швидше. Ще 20 років тому майже у всіх майстернях з виготовлення окулярів стояли ручні або напівавтоматичні верстати, які обробляли очкову лінзу за шаблоном. У майстра зберігалося величезне число різноманітних шаблонів, які він використовував у своїй щоденній роботі. Процес виробництва вимагав високого професіоналізму і хороших навичок від майстра. Найменша помилка приводила до браку або псуванню лінзи. Для того, щоб дотримати всі стандарти і розміри йшло багато часу, а клієнта просили почекати до завтра. І такий стан речей був абсолютною нормою.

В даний час, завдяки розвитку сучасних технологій, це залишилося в минулому. На сьогоднішній день, використання автоматичних безшаблонних верстатів стало нормою для будь-якого поважаючого себе салону оптики, що піклується про свій імідж. Такі верстати йдуть в комплекті зі сканером оправи і блокиратором лінзи. Верстати преміум-сегмента комплектуються автоблокерами, що поєднують в собі функції диоптриметра, сканера і блокиратора лінзи. На такому ж принципі побудовані і верстати з функцією свердління. Якщо економ-версія автоматичного верстата для обробки лінз такої функції не має, і майстер здійснює процес свердління на окремому верстаті, то преміум-сегмент часто має вбудовану функцію свердління отворів прямо в тілі верстата. Це гарантує високу точність і якість.

Так модель KAIZER HPE-8000X має оригінальне рішення для майстерні, коли вузол свердління HDM-8000 винесено в окремий блок, але тим не менш, має можливість з'єднання в єдину виробничу систему, коли він діє у складі загального виробничого циклу. Але завдяки такому підходу виробника, покупець верстата має можливість поступального придбання всього комплексу обладнання для майстерні. Почавши з малобюджетної версії, через певний час клієнт має можливість доукомплектувати свою майстерню вузлом свердління і отримати закінчений високотехнологічний цикл виробництва окулярів.

Якщо говорити про наш час, то тепер процес виготовлення окулярів став набагато простішим, швидшим і зрозумілим. У багатьох оптиках окуляри середнього ступеня складності виготовляє продавець-консультант, а навички майстра вже потрібні для оправ «на гвинтах», «на втулках», для оправ на волосіні з лінзами з тонким краєм тощо.

Завдяки появі автоматичних безшаблонних верстатів істотно скоротилася кількість браку. Це дуже важливий економічний фактор для будь-якого власника, який він повинен неодмінно враховувати при прийнятті рішення купити верстат для обробки лінз. Так, наприклад, верстат Excelon СРЕ-4000 і всі наступні серії автоматичних верстатів Huvitz мають спеціальне меню і вбудовану функцію, коли верстат в режимі перегляду, проаналізувавши отримані дані про розмір оправи від сканера, і дані про діаметр лінзи, попереджає оператора про можливий брак. У цьому випадку оператор має можливість вжити всіх необхідних заходів для усунення складної ситуації, аж до вибору клієнтом моделі оправи.

читати далі

У разі, якщо власник купує автоматичний верстат для обробки лінз Huvitz, перше, що він отримує - це істотну економію часу на виготовлення замовлення. Тепер на процес виробництва йде від 5 до 15 хвилин. Клієнт спокійно сидить і чекає, коли його замовлення винесуть з майстерні. Такий клієнтоорієнтований сервіс безсумнівно у багато разів підвищує рівень і репутацію салону оптики, а також гарантує задоволеність клієнта отриманим замовленням. Тому що ніяка ручна збірка не може зрівнятися з тим стандартом точності, який надає автоматична обробка лінзи на бесшаблонном верстаті для обробки лінз Excelon або Kaizer.

Автоматичний верстат для обробки лінз Kaizer має можливість нанесення великої кількості різноманітних фацетів, від звичайного до асиметричного і гібридного. А це, в свою чергу, надає широкий вибір комбінацій оправ і лінз для клієнта салону оптики.

Якщо говорить про можливі варіанти комплектації, то верстат Excelon має три варіанти комплектації, тоді як верстат Kaizer - цілих шість, від найпростішої до ультрасучасної. Таке сегментування направлено на максимально повне задоволення потреб майстерень різного рівня.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу