Офіційний представник "Равіта Україна"

CPE-4000

Верстат для обробки лінз - це прилад номер один в будь-який оптичний майстерні. Від його характеристик та механічних властивостей залежить подальша якість виготовлення окулярів. Для того, щоб зробити правильний вибір, який купити верстат для обточування лінз, власнику магазину-оптики необхідно розуміти завдання, що стоять перед його оптичною майстернею. Чи буде він виготовляти всі можливі на сьогоднішній день варіації моделей окулярів або ж обмежиться найпоширенішими і затребуваними. Залежно від цього, власник може пред'являти ті чи інші вимоги до автоматичного верстата для обробки лінз. Наша компанія пропонує всі варіанти таких верстатів, а їх функціонал задовольнить найвибагливіших майстрів.

Верстат Kaizer в лінійці Huvitz - це вершина сучасних оптичних технологій, тоді як верстат Excelon CPE-4000 - це відмінна, надійна, практична та економічна модель з відмінною репутацією на оптичному ринку України. Для завдань, що стоять перед більшістю оптичних майстерень, він підходить якнайкраще і реалізує всі рішення в області найпоширеніших моделей оптичних оправ для окулярів, до всього іншого маючи ще дуже привабливу для бізнесу цінову політику.

Як дистриб'ютор, наша компанія має сертифікований сервісний центр, фахівці якого швидко та якісно нададуть консультацію з будь-якого питання або необхідне сервісне обслуговування.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу