Офіційний представник "Равіта Україна"

Варіанти комплектації

Верстати для обробки лінз і варіанти їх комплектації

Є кілька варіантів комплектації верстатів для обробки лінз з асортименту модельного ряду CPE-4000 Excelon Huvitz. Найсучасніша з них - це дует верстата CPE-4000 та автоматичного блокера CAB-4000. Автоблокер CAB-4000 представляє собою унікальне поєднання трьох приладів: диоптриметра, сканера та блокера лінзи. Вбудований диоптриметр розпізнає всі наявні на сьогодні типи лінз, коректно визначає їх центр та якісні характеристики. Автоматичний сканер здійснює цифрове сканування, розпізнає наявні пази або отвори в шаблоні лінзи і передає інформацію в блок верстата. Даний прилад поєднує в собі всі функції, які необхідні майстру-оптику на сьогоднішній день для швидкого та коректного виготовлення замовлення.

Другий варіант комплектації - це тріо, що складається з блоку верстата СРЕ-4000, сканера оправ CFR-4000 та напівавтоматичного блокера HBK-7000. Чим цікавий такий варіант? Звичайно, наявністю напівавтоматичного блокера. Цей прилад набагато комфортніше в роботі в порівнянні з ручним блокером. У напівавтоматичного блокера є великий кольоровий 8.4" екран, який дозволяє користувачеві спостерігати за процесом розмітки та де він може встановлювати всі необхідні параметри лінзи для її подальшої обробки на верстаті. HBK-7000 має технічну можливість блокування лінз високої базової кривизни.
Третій стандартний варіант комплектації - це верстат для обробки лінз СРЕ-4000, сканер CFR-4000 та ручний блокер CBK-4000. На сьогоднішній день це самий широко поширений та популярний вид комплектації на оптичному ринку України. Комплект, який вже добре зарекомендував себе, надає майстру-оптику весь необхідний функціонал для якісного виготовлення окулярів.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу