Офіційний представник "Равіта Україна"

Обладнання

Верстати для обробки лінз

Для організації оптичної майстерні власнику необхідно придбати велику кількість різноманітних приладів та інструментів для того, щоб організувати і налагодити повний цикл виробництва окулярів, а також їх подальше обслуговування і можливий ремонт.

В першу чергу необхідно приділити увагу найголовніший складовий, без якої не обходиться жодна майстерня з виготовлення окулярів - це верстат для обточування лінз. При всьому багатстві вибору сьогодні на ринку України, купити верстат для обробки лінз не так просто. Потрібно враховувати багато різноманітних факторів, які згодом можуть як зберегти гроші власника, так і навпаки, послужити причиною додаткових витрат.

Наша компанія пропонує увазі оптиків верстат для обробки окулярних лінз Excelon CPE-4000 (виробництво Huvitz). Цей верстат вже відмінно зарекомендував себе на оптичному ринку України з 2006 року і заслужив репутацію верстата, який має функцію дистанційної настройки основних параметрів і не вимагає великих фінансових витрат щодо сервісу. А це дуже важливо при подальшій експлуатації приладу. Інженерне меню передбачає доступ до нього майстра і настройка може відбуватися в телефонному режимі під керівництвом інженера дистриб'ютора. В цьому випадку виїзд фахівця компанії не буде потрібен, що, в свою чергу, заощадить час та гроші власника оптичного бізнесу.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу