Офіційний представник "Равіта Україна"

Обладнання

Верстати для обробки лінз

Верстати для обробки лінз Huvitz є безперечними фаворитами серед верстатів подібного їм класу. Останніми новинками серед устаткування для обточування оптичних лінз є автоматичні верстати серії KAIZER HPE-8000X/HPE-8000XN.

Всі процеси остаточної обробки, від сканування до обробки країв лінз, повністю виконуються за допомогою нової цифрової 3D технології, оптимізує продуктивність та якість виготовлення замовлення. Даний верстат в змозі виконувати замовлення з оправами високої базової кривизни, а також з оправами сучасних дизайнів, де використовуються комбінації металу та пластика (змішаний фацет) тощо.

Ці верстати для обробки оптичних лінз відрізняються оригінальною системою комплектації кругів. Клієнт має можливість змінити їх склад для якісної обробки лінз. Особливе місце займає функція роботи з лінзами з гідрофобним покриттям.

Дана модель верстата йде без вбудованої функції свердління, але при бажанні, покупець може придбати блок свердління додатково, якщо виникає така необхідність. В цьому випадку, повний цикл виготовлення замовлення на окуляри замикається, і клієнт отримує готовий багатофункціональний комплекс оптичної майстерні, в якій можна виготовляти абсолютно будь-які моделі окулярів, від найпростіших до найскладніших. Раніше у верстатів Huvitz така функція була недоступна. Це багато в чому розширює межі можливостей при обладнанні сучасної оптичної майстерні верстатами для обробки лінз.

Варіанти комплектації в цій серії максимально широкі. З ними можна ознайомитися в розділі даного сайту «Варіанти комплектації». 

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу