Офіційний представник "Равіта Україна"

Про компанію

Про компанію
лого

Шановні колеги та партнери!

ТОВ «Равіта Україна» є офіційним дистриб'ютором офтальмологічного обладнання HUVITZ, пропонуючи Вашій увазі продаж, навчання роботі і технічну підтримку наступного асортименту: авторефкератометри, щілинні лампи, безконтактний пневмотонометр, проектори знаків, цифровий фороптор, робоче місце офтальмолога, диоптриметри, верстати для обробки лінз.

ТОВ «Равіта Україна» є офіційним дистриб'ютором всесвітньо відомої торгової марки HUVITZ на території України.

Основний напрямок діяльності компанії - це продаж і сервіс оптичного і офтальмологічного обладнання HUVITZ. Фахівці компанії мають більш ніж десятирічний досвід роботи з продажу, настройці і обслуговуванню продукції HUVITZ, пройшовши відповідне навчання безпосередньо на заводі-виробнику в Кореї.

На сьогоднішній день компанія HUVITZ є лідируючим південно-корейським виробником офтальмологічного обладнання, експортуючи свою продукцію більш ніж в 90 країн світу. Це одна з найбільш відомих і популярних марок, як в Росії, так і в Україні.

Починаючи з 1999 року, компанія HUVITZ неухильно дотримується свого головного принципу: найкраща якість, найсучасніші технології і чудовий сервіс. Понад 35% співробітників підприємства задіяні в сфері розробки і нових наукових досліджень. Щорічно на ці цілі керівництво виділяє більше 15% від загального обороту компанії. Завдяки цьому, темпи, якими розвивається компанія, вражають: почавши з виробництва авторефкератометра, проектора знаків і диоптриметра з власної (що важливо) технології, як в області оптики, так і в області механіки, вже в 2002 році компанія запускає на ринок цифрової фороптор, тим самим завершуючи формування комплексу обладнання для перевірки гостроти зору.

А ще з'явився в 2006 році верстат для безшаблонної обробки лінз Excelon CPE-4000 став гідною прикрасою загального ряду продукції HUVITZ. Надійний, добротний, простий в роботі і обслуговуванні, верстат СРЕ-4000 - це унікальний зразок такого бажаного для будь-якого підприємця поєднання, як «ціна - якість».

У 2010 році був введений в експлуатацію другий виробничий корпус в Кореї. Це дозволило компанії істотно збільшити обсяги продажів і скоротити терміни поставки обладнання своїм дистриб'юторам.

До 2016 року спектр продукції, що випускається HUVITZ включає в себе:


В даний час обладнання HUVITZ заслужено складає гідну конкуренцію таким брендам як NIDEK, TOPCON, ZEISS. У найближчих планах HUVITZ - це вихід на ринок клінічної та хірургічної офтальмології.

Поряд з продукцією HUVITZ, також Ви можете придбати різний дрібний інструментарій та обладнання для офтальмологічних кабінетів і оптичних майстерень китайського виробництва.

У березні 2016 року на всю продукцію Huvitz були отримані сертифікати відповідності Технічним регламентам України, а виробничі майданчики сертифіковані згідно ДСТУ ISO 13485.

Офіційне представництво в Україні

Повний спектр обладнання для оптометрії

З 2001 року на ринку України

Сертифікат управління якістю ДСТУ ISO 13485

1 рік гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу